Psycholog Gliwice, psychoterapia

Nazywam się Olga Kwak-Młynarska, jestem psychologiem i psychoterapeutą w drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego z tytułem magistra psychologii, od 2007 roku pracuję w zawodzie. Moje doświadczenie zawodowe opiera się na wieloletniej pracy w Oddziale Leczenia Uzależnień dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Pełniłam tam obowiązki zarówno psychologa jak i terapeuty. Od czerwca 2016 roku pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku.

W 2013 r ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – kurs ten jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Odbyłam staż i pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu nr 4 w Gliwicach (dawniej 106 Szpital Wojskowy) Współprowadziłam Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin. Odbyłam również staż w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach.

Uczestniczyłam także w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy klinicznej, psychoterapii ericksonowskie. Pracę poddaję stałej i regularnej superwizji, kieruję się Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.